Registrace stroje
Košík je prázdný
Technologie EGO

Zádové baterie

Zádové baterie ulehčí vaší práci. 

ZÁDOVÉ BATERIE, 
KTERÉ PRACUJÍ 
STEJNĚ TVRDĚ JAKO VY

Spojte své stroje EGO Power+ s našimi velkokapacitními zádovými lithiovými bateriemi

Dokonalá harmonie výjimečně dlouhé provozní doby baterií a uživatelského komfortu, lithiové zádové baterie EGO BAX1300 a BAX1500 je ergonomicky navržena pro celodenní práci. Baterii lze oddělit od zádového postroje, takže je možné sdílet baterii s ostatními uživateli, kteří mají své vlastní zádové postroje. Tyto velkokapacitní baterie jsou vybaveny individuálním monitorovacím systémem a vyvažováním každého článku jak během práce, tak při nabíjení, což zajišťuje optimální výkon, efektivitu a dlouhou životnost. 

Navrženo pro výkon, zkonstruováno pro dlouhodobou výdrž

Schopností napájet stroj nepřetržitě po celou požadovanou pracovní dobu, pokryjí zádové baterie EGO Power+ celou pracovní směnu na jedno nabití. Kvalitní články vysokého výkonu a vysoké energetické kapacity zvládnou přes 1000 nabíjecích cyklů. Navíc díky rychlonabíjení lze zcela vybitou baterii nabít na 100% během pouhých 3,5 hodin.  

BAX1300_EGO Backpack Battrey_Right Angle

Flexibilní výkon

Jsou kompatibilní s veškerými stroji EGO Power+ a vzhledem k tomu, že baterie je nesena na zádech a ne v rukách, jsou stroje ještě lehčí a práce s nimi o to snadnější. 

BAX1300 
PROFESSIONAL–X ZÁDOVÁ BATERIE

Výkon pro celou pracovní směnu na jedno nabití. Robustní a voděodolná, ergonomický design a pohodlné nošení. 

BAX1500-1_11.29BAX1500 
PROFESSIONAL–X ZÁDOVÁ BATERIE

EGO Power+ Professional-X zádová baterie poskytuje dlouhodobý a stabilní výkon pro zajištění dlouhé pracovní doby v náročných profesionálních podmínkách provozu. Vlastně překonává mnohé, běžně používané, benzínové motory. To vše navíc bez hluku, výfukových plynů a vibrací. 

Abychom se ujistili o extrémní pevnosti a odolnosti, podrobili jsme baterii náročným testům i v extrémních podmínkách. Professional-X zádová baterie dokáže pracovat i v největším lijáku. Navíc extra odolný robustní kryt je navržen tak, aby byl schopen odolat i nešetrnému zacházení dělníky při každodenní práci. 

TOLIK SÍLY, TOLIK VÝHOD..

KOMPATIBILNÍ SE VŠEMI STROJI EGO POWER+

VYSOKÁ ŽIVOTNOST BATERIE

ODNÍMATELNÝ POSTROJ 

Šito doslova na míru každému uživateli pro dokonalé pohodlí při práci a hygienické požadavky

ZDRAVĚJŠÍ PRÁCE 

bez nadměrné zátěže, bez bolesti zad a svalů a bez nepříjemného zápachu od potu 

NIŽŠÍ PROVOZNÍ NÁKLADY

na základě porovnání akumulátorových strojů s bateriemi na 1000 nabíjecích cyklů a denní spotřebě paliva u benzínových strojů, se zádové baterie zúročí za pouhých 200 nabitích. Celková úspora nákladů na 4 letou životnost strojů je...

Produkty

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap