Registrace stroje
Košík je prázdný
Technologie EGO

Nabíječky a rychlonabíječky

Z NULY DO PLNÉHO NABITÍ 
ZA POUHÝCH 30 MINUT

S modelovou nabídkou baterií, dostupných kapacit od 2,5Ah do 28Ah si lze vybrat nejvhodnější velikost baterie, jakou přesně potřebujete ke zvládnutí požadované činnosti. Když nastane nutnost rychlého dobití, EGO Power+ rychlonabíječka je vůbec nejrychlejší nabíječkou na trhu. Inteligentní řídící jednotka nepřetržitě monitoruje výkon a teplotu každého článku baterie tak, aby došlo k co možná nejrychlejšímu a nejefektivnějšímu nabití. 

Díky účinnému ventilátoru je chlazení baterie efektivnější a umožňuje zahájit nabíjení baterie dříve a dokončit nabíjení rychleji. Výsledkem je, že čas potřebný k nabití baterie je často kratší než pracovní doba plně nabitého stroje. Například s rychlonabíječkou trvá nabití 2,5Ah baterie pouhých 30 minut. Takže při střídání dvou baterií mnohdy pokryjete výkon potřebný pro celodenní práci. 

CH5500E 
RYCHLONABÍJEČKA

  • LED INDIKÁTOR STAVU – zobrazuje stav baterie a úroveň nabíjení
  • UNIKÁTNÍ DVOJITÝ VENTILÁTOROVÝ SYSTÉM CHLAZENÍ – baterie se začne nabíjet dříve a dobije se rychleji

CH2100E 
STANDARDNÍ NABÍJEČKA

  • LED INDIKÁTOR STAVU – nepřetržitě poskytuje informace o úrovni nabíjení

CHX5500E 
NABÍJEČKA PROFESSIONAL-X 

  • REŽIM RYCHLÉHO NABÍJENÍ – stisknutím tlačítka se aktivuje rychlonabíjení
  • LED INDIKÁTOR STAVU – nepřetržitě poskytuje informace o úrovni nabíjení

battery-performance

Produkty

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap