Registrace stroje
Košík je prázdný

Záruční podmínky

Záruční podmínky se řídí platnými zákony a podmínkami stanovenými výrobcem zařízení.
Přehled záručních lhůt naleznete v tabulce níže:

Záruční podmínky EGO.pdf

PRODLOUŽENÉ ZÁRUČNÍ LHŮTY
PRO SPOLEHLIVÉ STROJE ZASLUHUJÍCÍ
DŮSTOJNOU ZÁRUKU

My v EGO jsme hrdí nejen na to, že vyrábíme stroje poháněné nespalovacími motory, ale především na jejich spolehlivost a robustnost. Proto na všechny naše výrobky poskytujeme prodlouženou záruku, na kterou se můžete plně spolehnout.

Podpora sítě prodejců

S širokou sítí autorizovaných prodejců a servisů EGO nejste nikdy odkázáni sami na sebe a případnou odbornou pomoc máte vždy po ruce. Rádi pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího výrobku právě pro vás, kdykoliv to bude potřeba osobně poradíme a poskytneme kvalitní servis a diagnostiku tak, aby vaše stroje sloužily dlouhá léta.

Kategorie určení stroje a záruční lhůty

zarucni-podminky-rozdeleni

Jedinečná záruka* i pro profesionály

Jsme si natolik jisti kvalitou našich výrobků, že poskytujeme profesionálním uživatelům 3 letou záruku na stroje řady „Professional-X“ a 2 letou záruku na stroje řady Professional, pokud jsou výrobky zaregistrovány do systému do 30 dnů od zakoupení. Pro domácí použití poskytujeme 5 letou záruku na stroje a 3 letou záruku na baterie, pokud jsou výrobky zaregistrovány do systému do 30 dnů od zakoupení.

*Záruka se vztahuje na vady způsobené materiální nebo výrobní vadou.
Nevztahuje se na běžné opotřebení. Plné znění záručních podmínek je dostupné na webových stránkách

Záruční podmínky EGO 2022

 

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap