Registrace stroje
Košík je prázdný

Záruční podmínky

Záruční podmínky se řídí platnými zákony a podmínkami stanovenými výrobcem zařízení.
Přehled záručních lhůt naleznete v tabulce níže:

Záruční podmínky EGO.pdf

PRODLOUŽENÉ ZÁRUČNÍ LHŮTY
PRO SPOLEHLIVÉ STROJE ZASLUHUJÍCÍ
DŮSTOJNOU ZÁRUKU

My v EGO jsme hrdí nejen na to, že vyrábíme stroje poháněné nespalovacími motory, ale především na jejich spolehlivost a robustnost. Proto na všechny naše výrobky poskytujeme prodlouženou záruku, na kterou se můžete plně spolehnout.

Podpora sítě prodejců

S širokou sítí autorizovaných prodejců a servisů EGO nejste nikdy odkázáni sami na sebe a případnou odbornou pomoc máte vždy po ruce. Rádi pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího výrobku právě pro vás, kdykoliv to bude potřeba osobně poradíme a poskytneme kvalitní servis a diagnostiku tak, aby vaše stroje sloužily dlouhá léta.

Kategorie určení stroje a záruční lhůty

zarucni-podminky-rozdeleni

Jedinečná záruka* i pro profesionály

Jsme si natolik jisti kvalitou našich výrobků, že poskytujeme profesionálním uživatelům 3 letou záruku na stroje řady „Professional-X“ a 2 letou záruku na stroje řady Professional, pokud jsou výrobky zaregistrovány do systému do 30 dnů od zakoupení. Pro domácí použití poskytujeme 5 letou záruku na stroje a 3 letou záruku na baterie, pokud jsou výrobky zaregistrovány do systému do 30 dnů od zakoupení.

*Záruka se vztahuje na vady způsobené materiální nebo výrobní vadou.
Nevztahuje se na běžné opotřebení. Plné znění záručních podmínek je dostupné na webových stránkách

zarucni-podminky-tabulka

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap