Registrace stroje
Košík je prázdný

O nás

Příběh EGO

EGO je součástí globální výrobní společnosti CHERVON, založené v roce 1993, která zaměstnává více než 7 000 lidí a vyrábí ročně přes 10 milionů jednotek, které jsou prodávány ve více než 30 000 prodejních místech v 65 státech po celém světě. Sídlo společnosti je v prefektuře Nanjing v Číně. Do portfolia společnosti CHERVON patří kromě EGO také např. značky SKIL, FLEX, DEVON a další. Víra ve vlastní schopnosti a touha překonávat ty nejtěžší překážky nám pomohla stát se světovou jedničkou na trhu akumulátorového vybavení pro dům a zahradu a dosáhnout tak výjimečného růstu při zachování maximální možné ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Od roku 2014 je značka EGO dostupná také na evropském trhu a díky celé řadě mezinárodně oceněných, čistějších, tišších a bezpečnějších výrobků s efektivním výkonem, významně přispívá k posouvání hranic bateriových technologií. 

Naše odpovědnost
k lepšímu životnímu prostředí

Činnost společnosti EGO je řízena talentovaným týmem, čítajícím přes 400 kvalifikovaných techniků a inženýrů, zodpovědných za vývoj a distribuci provozně čistého a spolehlivého vybavení pro moderní, ekologicky smýšlející zákazníky. Naše touha aktivně vytvářet zelenější budoucnost je charakterizována projektem Challenge 2025, který se ovšem neomezuje pouze na výrobky samotné, které vyvíjíme, ale prostupuje také do způsobů, technologií a míst výroby. 

V roce 2004 bylo na budovách výzkumu a vývoje společnosti zřízeno 7 000 m2 „zelených střech“. Jen toto opatření nám pomohlo ušetřit ekvivalent 5 litrů paliva na m2 každý rok. Střecha našeho výrobního závodu zvanému „Industrial Park Green Power“ je pokryta fotovltaickými panely o výkonu 2 megawatů. Je známá jako „Modrá střecha“ a elektrická energie, kterou každoročně generuje ušetří ekvivalent 755 tun uhlí, zároveň snižuje emise oxidu siřičitého o 50 tun a emise oxidu uhličitého o 1677 tun ročně. Zároveň industriální park Green Power využívá nejnovější způsob vytápění s využitím tepelného čerpadla, klimatizaci i nejnovější technologie pro získávání a uchování užitkové vody. Jen samotné topení tepelným čerpadlem ušetří ohromné množství KWh čítající 1 milion KWh elektřiny ročně, což odpovídá 378 tunám uhlí. Emise oxidu siřičitého jsou sníženy o 25 tun a oxidu uhličitého o 839 tun každý rok.  

Tím ovšem naše nadšení zlepšovat životní prostředí nekončí. Toto je pouze začátek. 

SÍLA BENZÍNU,
ALE BEZ BENZÍNU

Poprvé v historii, napříč celými generacemi, se nyní trh se zahradní technikou od základů mění. Sekačky na trávu poháněné benzínovými motory přišly na scénu před více než 100 lety, ale díky technickému pokroku jsou v posledních letech fosilní paliva nahrazována čistější a zelenější energií.

Představujeme zde novou značku EGO Power+ od specialistů na akumulátorovou techniku. Šetrnější a chytřejší způsob, jak zvládat zahradnické práce.

EGO Power+ poskytuje výkon benzínových motorů bez hluku, zápachu a kouře. Naše unikátní „portálová“ konstrukce EGO Power+ 56V ARC Lithiových baterií nabízí novou úroveň spolehlivého a stabilního výkonu, který je nutný ke zvládnutí mnohdy těžké zahradnické práce. 

Ve chvíli, kdy vyzkoušíte v praxi jakýkoliv z našich AKU strojů EGO, už se nikdy nebudete chtít vrátit zpět k benzínovému stroji. Pohodlné a snadné použití s dlouhými pracovními časy a rychlým nabíjením baterie odpadá nutnost čerpání pohonných hmot na čerpací stanici, případné bezpečné ukládání vysoce hořlavých kapalin a technické problémy způsobené nekvalitním palivem. Místo toho získáte možnost pohodlně pracovat bez výfukových plynů a emisí.

EGO je skutečně flexibilní. Jedna EGO lithiová baterie 56 V může spolehlivě napájet jakýkoliv stroj z celé šíře nabídky EGO. Stačí baterii připojit ke stroji a jste připraveni.

Navíc na všechny AKU stroje EGO je poskytována 2-letá záruka pro domácí uživatele s možností prodloužení o další 3 roky, když svůj stroj řádně zaregistrujete. Na baterie je poskytována záruka v době trvání 2 roky s možností prodloužení o další 1 rok, když svoji baterii řádně zaregistrujete. Záruka pro komerční uživatele je od 12 měsíců do 3 let v případě registrace stroje v systému EGO. Další podrobnosti naleznete na našich webových stránkách.

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap