Registrace stroje
Košík je prázdný
Technologie EGO

Více nožů = dokonalejší výsledek

Výrobce akumulátorové zahradní a lesnické techniky EGO je velmi progresivní a inovativní v představování nových výrobků.
I do roku 2021 je připravena celá řada novinek a inovativních úprav stávajících výrobků.
Pojďme si další z novinek pro příští rok představit. A tou je tentokrát travní sekačka s novým systémem sekání trávy pomocí dvou nožů.

DVA sekací nože = nejlepší sběr trávy v dané třídě

Nová AKU sekačka EGO LM2130E-SP jednoznačně cílí na náročného uživatele, který klade velký důraz na kvalitu sekání a sběru trávy, výkon, komfort obsluhy a zároveň vyžaduje nízkou hlučnost, široký záběr sekání, nenáročnou obsluhu a snadný transport a skladování. Šíře záběru 52cm s košem 70L je ideální pro spolehlivou a rychlou likvidaci travního porostu na větších zahradách a rozlehlých plochách. Dva sekací nože zajišťují špičkovou kvalitu sekání a hlavně sběru posekané trávy. Variabilní pojezd usnadňuje pohyb se sekačkou na svažitých plochách.

Popis 2

Select CutPodvozek a žací ústrojí bylo přepracováno a došlo tak ke značnému vylepšení sběru posekané trávy zejména na hustých trávnících. Dvounožový sekací systém "Select Cut ™" je vybaven dvěma vyměnitelnými noži tzn. standardně dodávanými "Premium" sekacími noži pro sekání se sběrem nebo "Premium" sekacími noži pro mulčování (příslušenství za příplatek).
Dvojice nožů lze prohazovat dle libosti v závislosti na požadovaném způsobu sekání. Díky dvěma sekacím nožům je dosaženo rozmělnění travní hmoty do několikanásobně menších částeček. Spodní nůž je opatřen aerodynamickými lopatkami, které při rotaci v prostoru pod sekačkou vytváří podtlak a dochází tak k vysávání posekané trávy a vyfukování do sběrného koše. Čím menší jsou useknuté části trávy, tím jsou lehčí a snadněji se z trávníku seberou. Proto sekačky se dvěma noži systému "Select Cut ™" zpravidla lépe sbírají trávu než sekačky s jedním nožem.

Přepracovaný systém převodovky a ovládání pojezdu je mnohem pohodlnější a na ovládání zcela intuitivní. Oproti předchozímu modelu došlo ke zvýšení citlivosti a spolehlivosti variabilního pojezdu sekačky.

Popis 1

 

 

Seakčku lze zakoupit pouze v sadě pod označením LM 2135E-SP. Součástí sady je samotná sekačka LM2130E-SP se 7,5 Ah baterií BA4200T a rychlonabíječkou CH5500E.

Sekačka je samozřejmě kompatibilní se všemi lithiovými bateriemi EGO POWER + ARC.

Na trh by se mělo zařízení dostat v březnu 2021.

Předpokládaná MOC sady – LM2135E-SP, která bude obsahovat LM2130E-SP (sekačka) + BA4200T (7,5Ah baterie) + CH5500E (rychlonabíječka)
je stanovena na 25.990,- Kč s DPH.

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap