Registrace stroje
Košík je prázdný
Technologie EGO

Strunové travní vyžínače s technologií Line IQ

…KONEC OTLOUKÁNÍ STRUNOVÉHO VYŽÍNAČE O ZEM...
Automatické senzory ve strunové hlavě nepřetržitě monitorují během práce délku sekací struny a při opotřebení strunu automaticky prodlouží, aniž by bylo nutné výsuv struny uvolňovat poklepem o zem.
V podstatě to ani nepoznáte a můžete se plně soustředit na pracovní výkon.

Společnost EGO, jako první na světě, začala sériově vyrábět vyžínač s novou technologií Line IQ™, díky které způsobila malou revoluci ve třídě akumulátorových travních vyžínačů. ST1610E-T_EGOEU_LINE-TRIMMER_ON-WHITE_03

Tato nejnovější technologie představuje vyžínací strunovou hlavu, opatřenou automatickými senzory. Moderní inovace EGO obsahuje automatické senzory, které nepřetržitě monitorují délku sekací struny. Prostě vyžínač sám pozná míru opotřebení struny, uvolní výsuv a strunu automaticky prodlouží na optimální pracovní délku, aniž by bylo nutné výsuv struny uvolňovat poklepem o zem. Dohromady s patentovanou technologií EGO Powerload™ se jedná o naprosto nebývalý systém, který zcela odstranil mnohdy problematické doplnění struny do sekací hlavy a prodlužování opotřebované struny během práce.

Díky šíři nabídky a velikostí, máme k dispozici travní vyžínače EGO, vhodné pro každé použití, od menších zahrad až po náročnější, profesionální pracovní využití. Výkonné a spolehlivé elektromotory, napájené uniformní platformou lithiových baterií EGO, poskytují optimální účinnost a dobu chodu. Nízké úrovně vibrací, teleskopické tubusy a ergonomický design poskytují skvělé pracovní podmínky.

Produkty

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap