Registrace stroje
Košík je prázdný
Technologie EGO

Společnost dTest otestovala akumulátorové sekačky

Poslední dobou je téma plošné elektrifikace celkem živé napříč celým spektrem lidské činnosti. Všudypřítomný důraz na ekologii a snižování emisí způsobuje, že elektromobilita je na vzestupu a dnes se může zdát, že všichni cyklisté jezdí na elektrokolech, všichni automobilisté jezdí v elektroautech atd. Tato, doslova „elektrománie“ neminula ani oblast zahradní techniky.

Faktem je, že i v oblasti akumulátorové techniky došlo v poslední době k velikému posunu vpřed a různé předsudky o nízkém výkonu a krátké výdrži baterie jsou hlubokou minulostí. A to přimělo společnost dTest se podívat, jak na tom vlastně akumulátorové sekačky ve skutečnosti jsou. Do testovacího programu bylo zařazeno úctyhodné množství akumulátorových sekaček v počtu 23 strojů. Trend nástupu akumulátorové techniky jasně potvrzuje velikou pestrost nabídky akumulátorových sekaček. Mezi testovanými modely je možné najít jak modely s cenovkou blížící se levným elektrickým sekačkám, tak i luxusnější stroje, které mají nejvyšší ambice stát se konkurencí sekačkám s benzínovým motorem. V této konkurenci se nejenom neztratily, ale dokonce obsadily dvě nejvyšší příčky akumulátorové sekačky značky EGO. Dle hodnotícího klíče společnosti dTest obsadila sekačka EGO LM1701E-SP se 76 procentními body 2 místo a s převahou mezi akumulátorovými sekačkami zvítězila akumulátorová sekačka EGO LM1903E-SP s 80 procenty a hodnocením “velmi dobře”.

Jak se píše v posledním testování akumulátorových travních sekaček v květnovém d-Testu:C-EGO-LM1903E

Nejpovedenější akumulátorovou sekačkou v testu je EGO LM1903E-SP (dopadla s hodnocením “velmi dobře”). Kladné body sbírala především za vynikající kvalitu sečení, kterou se téměř vyrovná i nejlepším benzínovým sekačkám…

Je to jednoznačné potvrzení skutečnosti, že stroje EGO disponují silou benzínu, ale bez benzínu.

Produkty

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap