Registrace stroje
Košík je prázdný
Technologie EGO

První a jediná na trhu - dvoustupňová AKU sněhová fréza

Výrobce akumulátorové zahradní a lesnické techniky EGO je velmi progresivní a inovativní v představování nových výrobků.
I do roku 2021 je připravena celá řada novinek a inovativních úprav stávajících výrobků.
Pojďme si další z novinek pro příští rok představit. Seznamte se - kolová sněhová fréza s dvoustupňovým frézovacím mechanizmem.

ODKLÍZENÍ SNĚHU nově, efektivně a hlavně čistě bez výfukových zplodin

20201029_101042Dvoustupňová AKU sněhová fréza se staví na stejnou úroveň výkonu, jako dvoustupňové sněhové frézy poháněné spalovacím motorem, pouze bez hluku a spalin ve výfukových plynech. Akumulátorová technika zcela odstranila starosti s problémovými studenými starty spalovacích motorů. Dvoustupňová AKU sněhová fréza EGO SNT2400E znatelně zvyšuje efektivitu úklidu sněhu ve srovnání s jednostupňovými AKU sněhovými frézami. Frézovací šnek nejdříve zpracuje a nasměruje vrstvu sněhu k výhozovému ventilátoru, který sníh vymete do vzdálenosti až 15 meterů.

20201029_100745

 

 

Technologie nazvaná Peak Power™ znamená současné použití dvou, paralelně zapojených baterií a překonání problému s případným nedostatkem napájecí energie. S plně nabitými oběma bateriemi BA4200T je fréza schopna odstranit 15cm vrstvu sněhu z plochy cca 223m2.

 

 

SNT2400_EGO_20-0213_SNOWBLOWER_HANDLE_MAIN_1Variabilní ovládání rychlosti pojezdu zajišťuje dostatek komfortu při frézování a manévrování v úzkých nebo stísněných místech. Dle kvality sněhu umožňuje optimálně dávkovat rychlost pojezdu tak, aby frézovací mechanizmus stačil množství sněhu zpracovat a odhodit. Fréza disponuje i zpátečkou.
Variabilní ovládání výkonu frézovacího mechanizmu umožňuje dle kvality a množství sněhu optimálně dávkovat frézovací výkon a šetřit tak energii akumulátorů.

 

 

 

SNT2400E - sadaSněhová fréza EGO SNT2400E je dodávána společně se dvěma lithiovými bateriemi EGO POWER + ARC BA4200T (7,5Ah) a dvěma rychlonabíječkami EGO CH5500E.

Zcela intuitivní a přesné ovládání sněhové frézy opatřené dobře dostupnými ovládacími prvky na přehledném panelu i v zimních rukavicích znatelně přispívá k bezpečí a komfortu při práci v zimních podmínkách. 20201029_100451Pracovní prostor je dostatečně osvětlen čtyřmi výkonnými LED světlomety, kteří dbají na to, aby obsluha bezpečně viděla odklízecí prostor.

Kompatibilní se všemi lithiovými bateriemi EGO POWER + ARC.

Na trhu bude k dispozici již na podzim 2020.
Předpokládaná MOC sady, která bude obsahovat SNT2400E (Sněhová fréza) + 2x BA4200T (3P/7,5Ah baterie) + 2x CH5500E (rychlonabíječka)
je stanovena na 55.990,- Kč s DPH.

 

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap