Registrace stroje
Košík je prázdný
Technologie EGO

Energie vždy na dosah ruky.

Výrobce akumulátorové zahradní a lesnické techniky EGO je velmi progresivní a inovativní v představování nových výrobků.
I do roku 2021 je připravena celá řada novinek a inovativních úprav stávajících výrobků.
Pojďme si postupně novinky pro příští rok představit.

 

Energie na dosah kdykoliv chcete, kdykoliv potřebujete.

PopisNapěťový měnič Nexus Escape pracuje na principu konvertoru, kdy je stejnosměrné napětí 56V poskytované z jakékoliv EGO POWER+ ARC Lithium™ baterie přemodulováno na 230V/50Hz ve výkonu 150W. Tímto zařízením lze tak pohodlně napájet spotřebiče standardně napájené z el. sítě 230V/50Hz jako jsou tablety, počítače, notebooky, televizory nebo osvícení prostoru kde není přívod el. proudu.

PřednostiZařízení je opatřeno také dvěma USB zásuvkami, takže může sloužit jako spolehlivý zdroj pro dobíjení mobilních telefonů apod. Powerbanka je velmi lehká a je opatřena sklopnou rukojetí pro snadné přenášení. Během provozu neprodukuje žádný hluk (pouze chladící ventilátorek) a nulové emise.

Kompatibilní se všemi lithiovými bateriemi EGO POWER + ARC (k dispozici samostatně).

Na trh by se mělo zařízení dostat na jaře 2021.
Předpokládaná MOC je stanovena na 2.990,- Kč s DPH.

 

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap