Registrace stroje
Košík je prázdný
Technologie EGO

...až na vrcholky stromů...

Výrobce akumulátorové zahradní a lesnické techniky EGO je velmi progresivní a inovativní v představování nových výrobků.
I do roku 2021 je připravena celá řada novinek a inovativních úprav stávajících výrobků.
Pojďme si další z novinek pro příští rok představit. Prohlédněte si tedy teleskopickou prořezácací pilu a teleskopické nůžky na živé ploty.

Do koruny stromu nebo na vrchol živého plotu bezpečně ze země

Teleskopický vyřezávací systém EGO vám umožní bezpečně a pohodlně pracovat v těžko dostupných místech při stabilním postoji na zemi bez použití plošiny nebo žebříků.
Teleskopický vyřezávací systém EGO má důmyslný výměnný systém pracovních nástavců bez použití nářadí, který umožňuje, aby za pár sekund pracoval buď s prořezávací pilou nebo s nůžkami na živé ploty. Teleskopická pohonná jednotka obsahuje ovládací madla, slot na baterii a dva ovladače a má výsuvný dosah až 4,0 metru. Svou konstrukcí celý stroj poskytuje mimořádnou mnohostrannost využití jednotlivých pracovních nástavců. V jakékoliv poloze a míře výsuvu je stroj vždy dokonale vyvážen a poskytuje díky perfektní ergonomii mimořádnou míru komfortu. Stroj je určen pro náročné pěstitele zahrad a sadů, ale zejména pro profesionální péči komunálních služeb o stromy v oblastech citlivých na hluk.

Popis 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prořezávací pila PSX2500Nůžky na živé ploty PTX5100Teleskopický vyřezávací systém se skládáí ze tří samostatných součástí. Jádrem systému je teleskopická pohonná jednotka (PPX1000), která obsahuje jak lože pro napojení baterie, tak i kompletní ovládání pohonu. K této pohonné jednotce lze velmi snadno připojit jak nástavec s prořezávací pilou (PSX1000), tak i nástavec s nůžkami na živé ploty (PTX5100), podobně jako je tomu u víceúčelového stroje EGO Multitool.

Teleskopická pohonná jednotka disponuje dvojím systémem ovládání tak, aby byl uživateli poskytnut maximální komfort ovládání při práci a manévrování s různými pracovními nástavci. Použité vypínače a ovladače pocházejí z profesionálních strojů EGO, což jsou zárukou spolehlivosti a životnosti.Popis
Toto zařízení bylo konstruováno s ohledem na snadné a pohodlné uskladnění a transport. Po zasunutí teleskopu a případné sklopení nástavce do transportní polohy se stroj velmi snadno přenáší a přepravuje v dodávkových automobilech, nákladních přívěsech nebo zavazadlových prostorech osobních automobilů. Naopak i při práci s plně vysunutým teleskopem si stroj zachovává maximální míru rovnováhy a ergonomie.

Teleskopický vyřezávací systém je samozřejmě kompatibilní se všemi lithiovými bateriemi EGO POWER + ARC.

Na trh by se mělo zařízení dostat v březnu 2021.

Teleskopický vyřezávací systém bude možné  zakoupit jak samostatně po částech systému a předpokládaná MOC by měla být:
 PPX1000 (samostatná teleskopická pohonná jednotka)             10.990,- Kč s DPH
 PSX1000 (samostatný nástavec s prořezávací pilou)                   5.490,- Kč s DPH
 PTX5100 (samostatný nástavec s nůžkami na živé ploty)           5.990,- Kč s DPH

nebo v sadě pod označením PPCX1000. Součástí sady je  PPX1000 + PSX1000 + PTX5100.
Předpokládaná MOC sady – PPCX by měla být: 20.990,- Kč s DPH.

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap