Registrace stroje
Košík je prázdný

Nástavec prodlužovací EP1000 pro PS1000E

Novinka-401 Kč

Prodlužovací nástavec 100 cm pro teleskopickou prořezávací pilu PS1000E. Díky tomuto nástavci dosáhnete bezpečně ze země ještě výše a dále. Jedním koncem jednoduše nasadíte k pohonné jednotce a na druhý konec připojíte na prořezávací pilu. Nástavec vyroben z karbonu.

Akční cena s DPH 2 589 Kč
Koupit

Popis produktu

ještě výše, ještě dále...

Pro zvětšení dosahu teleskopické prořezávací pily do těžko dostupných míst při bezpečném a stabilním postoji na zemi, spolehlivě poslouží 100 cm dlouhý prodlužovací nástavec, vyrobený z karbonových vláken. Karbonový tubus je pružnější a lehčí. 100 cm navíc vám poskytne značné rozšíření dosahu s řetězovou prořezávací pilou.

Technické parametry

  • Celková délka (cm)
  • 100
  • Hmotnost bez baterie (kg)
  • 0,6
EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap