Registrace stroje
Košík je prázdný

Nápověda k registraci stroje

Každý výrobek EGO má na výrobním štítku uvedené unikátní výrobní číslo stroje, které identifikuje, o jaký výrobek se jedná, kdy byl vyrobený atd.

Výrobní číslo začíná písmenem E a celkem se skládá z 15 alfanumerických znaků.

Zde naleznete příklad výrobního čísla:

ego-stitek

QR kód, který je na každém výrobním štítku stroje, obsahuje výrobní číslo stroje. Můžete pak použít Váš chytrý telefon a výrobní číslo si pomocí něj zobrazit.

Budete-li mít jakékoliv problémy s identifikací Vašeho výrobku, prosím kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře umístěného https://www.egostroje.cz/kontakty/

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap