Registrace stroje
Košík je prázdný

Transportní box pro 5 baterií - BBOX2550

Profesionální, pětimístný transportní box EGO. Lze bezpečně uložit a převážet až 5 přenosných baterií EGO současně, nehledě na to, o jaké modely baterií EGO se jedná a v jakékoliv kombinaci kapacit - ideální pro profesionální uživatele.

Cena s DPH 2 490 Kč
Mám zájem

Popis produktu

Transportní box BBOX2550 pro uložení a transport až 5 přenosných baterií různých kapacit.

Bezpečně uložit a převážet až 5 ego baterií současně

Bezpečné uložení a transport většího počtu baterií vám usnadní transportní box. V případě, že používáte několik strojů EGO a potřebujete s těmito stroji přepravit i více baterií, výborně poslouží transportní box na baterie, kde jsou baterie bezpečně uloženy a nehrozí jejich případné poškození při transportu.  Vhodné zvláště pro profesionální uživatele techniky EGO.

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap