Registrace stroje
Košík je prázdný

Nabíjecí multibox - CHU6000

-1 600 Kč

Profesionální, šestimístný nabíjecí box EGO nabije až 6 přenosných baterií EGO současně, nehledě na to, o jaké modely baterií EGO se jedná a v jakékoliv kombinaci kapacit - ideální pro profesionální uživatele.

Akční cena s DPH 16 390 Kč
Koupit

Popis produktu

Nabíjecí multibox CHU6000 pro nabíjení až 6 baterií lze použít buď přímo se supernabíječkou EGO CHV1600E - 1600W nebo s rychlonabíječkou EGO 550W v kombinaci s nabíjecím adaptérem EGO ACA1000.
Nabíjecí multibox lze zakoupit rovněž v sadě, pod označením CHU6000-K0004, se supernabíječkou CHV1600E za zvýhodněnou cenu.

nabíjejte až 6 ego baterií současně

Inteligentní řídící jednotka nabíjecího multiboxu nejprve „přečte“ každou baterii a vyhodnotí aktuální stav nabití. Poté zahájí proces nabíjení a nabíjí baterie od nejnižší úrovně nabití a poté se všechny baterie nabijí do úplného nabití stejným tempem. 6x 10Ah baterií EGO nabíječka o výkonu 1600W zvládne již za 3 hodiny.
Pokud budete pro nabíjení používat rychlonabíječku EGO CH5500E o výkonu 550W v kombinaci s nabíjecím adaptérem EGO ACA1000, 6x 10Ah baterií EGO zvládnete nabít za 8 hodin.

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap