Registrace stroje
Košík je prázdný

Adaptér k rychlonabíječce - ACA1000

-1 800 Kč

Slouží pro společné nabíjení baterií v rideru Z6 nebo v nabíjecím multiboxu CHU6000 pomocí rychlonabíječky CH5500E. 6ks baterií EGO BA5600T, s kapacitou 10,0 Ah každá, lze plně nabít za 8 hodin.

Akční cena s DPH 3 890 Kč
Koupit

Popis produktu

Adaptér ACA1000 poskytuje možnost společného nabíjení až 6ti baterií EGO pomocí rychlonabíječky CH5500E.

když není k dispozici supernabíječka

Pro společné nabíjení baterií v rideru Z6 nebo v nabíjecím boxu CHU6000 slouží za normálních podmínek supernabíječka EGO CHV1600E o výkonu 1600W. Co ale dělat, když tahle suopernabíječka není k dispozici? Můžeme využít rychlonabíječku EGO CH5500E o výkonu 550W. Ale ta není vybavena nabíjecím kabelem s příslušným konektorem. Proto máme k dispozici adaptér, který vložíme do nabíječky a kabel připojíme do zástrčky pro nabíjení buď v rideru Z6 nebo v nabíjecím multiboxu. Tímto alternativním způsobem lze společně nabít až 6 baterií EGO i bez supernabíječky.

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap