Registrace stroje
Košík je prázdný

Adaptér baterie ADB1000

-380 Kč

Slouží pro připojení ke stroji při napájení z baterie umístěné na opaskovém nebo zádovém nosiči.

Akční cena s DPH 1 590 Kč
Koupit

Popis produktu

Adaptér ADB1000 - je ve tvaru baterie EGO, ale slouží pouze jako možnost připojení stroje k zádové baterii nebo k baterii nesené na zádovém či opaskovém nosiči baterií.

PŘipojíme se ke každému stroji

Díky ergonomickému profesionálnímu opaskovému nebo zádovému nosiči baterií přemístíme hmotnost baterie na bedra nebo ramena uživatele a stroj se stává podstatně lehčím a ovladatelnějším. Pro případ možnosti napájení strojů z kategorie EGO Power+ a EGO Pwer+ Professional je nutné použít tento adaptér ADB1000.
Tímto alternativním způsobem připojení baterie ke stroji dochází k rozložení hmotnosti baterie na bedra či ramena uživatele a práce se strojem je ještě pohodlnější a snadnější.

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap