Registrace stroje
Košík je prázdný

Transportní vak pro Multi-Tool EGO - BMH1000

Pro snadné přenášení, ochranu při transportu a při odstavení víceúčelového stroje Multi-Tool slouží transportní vak s pojezdovými kolečky. Kromě usnadnění transportu slouží vak i k ochraně proti povětrnostním podmínkám, UV záření a případnému mechanickému poškození při uskladnění. Vak je opatřen zpevněným dnem, transportními kolečky a manipulačními madly pro snadnou manipulaci při transportu.

Cena s DPH 2 490 Kč
Koupit

Popis produktu

Pro snadné přenášení, ochranu při transportu a při odstavení víceúčelového stroje Multi-Tool slouží transportní vak s pojezdovými kolečky.
Ochranný vak je vyroben z velmi odolného, syntetického materiálu nízké gramáže a slouží primárně k ochraně stroje při transportu nebo během dlouhodobého uskladnění. Kromě usnadnění transportu slouží vak i k ochraně proti povětrnostním podmínkám a případnému poškození při uskladnění. Vak je opatřen zpevněným dnem, transportními kolečky a manipulačními madly pro snadnou manipulaci při transportu. Je opatřen logem "EGO".

Příslušenství

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap