Registrace stroje
Košík je prázdný

AKU jednostupňová kolová sněhová fréza SNT2120E-AP (pouze stroj)

AkceNovinkaJiž brzy-4 000 Kč

Jedna z nejvýkonnějších akumulátorových sněhových fréz na trhu. Se spolehlivou a hlavně výkonnou malou sněhovou frézou EGO SNT2120E-AP se rozhodně sněhové nadílky nemusíte bát. Lehké, snadné a intuitivní ovládání, doplněné tichým a čistým chodem, vám usnadní mnohdy nepříjemný boj s úklidem sněhu. Pohyb sněhové frézy vpřed je zajištěn reakcí frézovacího vřetene o sněhový podklad a není třeba frézu nijak tlačit.

Akční cena s DPH 25 990 Kč
Mám zájem
 • Běžná cena s DPH
 • 29 990 Kč
 • Cena bez DPH
 • 21 479 Kč
 • Dostupnost
 • na dotaz
 • Objednávací číslo
 • G81003
 • Záruka
 • Prodloužená 60 měsíců
 • Prodloužená záruka se vztahuje na stroje zakoupené v ČR u autorizovaného prodejce, které pravidelně každý rok procházejí servisní kontrolou v autorizovaném servisu. Servis je povinnen každou servisní prohlídku vyznačit v servisní knížce.
  Více o záručních podmínkách

Popis produktu

Sněhová fréza EGO SNT2120E-AP je jednou z nejvýkonnějších akumulátorových sněhových fréz na trhu. Jednostupňová AKU sněhová fréza EGO se staví na stejnou úroveň výkonu, jako jednostupňové sněhové frézy poháněné spalovacím motorem, pouze bez hluku a spalin ve výfukových plynech. Navíc akumulátorová technika zcela odstranila starosti s problémovými studenými starty spalovacích motorů.

"elektrické svaly" na sníh

Úklid sněhu zajišťuje jednostupňový frézovací mechanismus v podobě ocelového vřetene s gumovými břity tak, aby nedošlo k poškození povrchu. Spolehlivý a výkonný bezkomutátorový elektromotor hravě a rychle zvládne jak odfrézovat, tak i dostatečně daleko (až 14m) odhodit vrstvu sněhu vysokou od několika centimetrů až „půlmetr" a zůstane za Vámi ve sněhové peřině „chodbička" široká 52 cm. Frézovací vřeteno se otáčí vysokou rychlostí, sníh postupně odebírá, směruje k výhozovému komínku a vymrští až do vzdálenosti až 14 metrů. Napájení ze dvou baterií o celkové kapacitě 2x6Ah plně vystačí na odklízení 10-15cm vrstvy sněhu až po dobu až 28 minut. Záleží samozřejmě na kvalitě a struktuře sněhu. To přesdtavuje odklizenou plochu o rozloze až 160m2.  Technologie nazvaná Peak Power™ znamená současné použití dvou, paralelně zapojených baterií a překonání problému s případným nedostatkem napájecí energie. Tato fréza je vhodná na odklízení sněhové nadílky na chodníku, kolem domů, výjezdech z garáží či přístupových komunikacích. 
Zcela intuitivní a přesné ovládání sněhové frézy opatřené dobře dostupnými ovládacími prvky na přehledném panelu i v zimních rukavicích znatelně přispívá k bezpečí a komfortu při práci v zimních podmínkách. 
Výkonné LED světlomety vám spolehlivě prosvítí okolí tak, aby byl sníh spolehlivě a hlavně bezpečně odklizen.

 

Technické parametry

 • Šíře
 • 52 cm
 • Max.vzdálenost odhozu sněhu (m)
 • 14
 • Suchá hmotnost (kg)
 • 27
 • Počet rychlostí
 • Variabilní
 • Typ podvozku
 • Kolový
 • Ovládání odhozu sněhu
 • Ruční
 • Světlomet
 • 2x LED
 • Model motoru
 • Bezuhlíkový

Technologie

Záruka 5 let

Záruka 5 let

Kupujícímu je poskytována prodloužená záruka až na dobu 5 let.                                                                                                                                      Prodloužení záruční lhůty nad rámec zákonné je podmíněno technickou prohlídkou stroje po uplynutí každých 12 měsíců od data prodeje a potvrzení v Servisní knížce autorizovaným servisem HONDA. K zachování běhu pětileté záruky je i po uplynutí základní záruční doby nutné předávat stroj k pravidelným ročním kontrolám do autorizovaného servisu HONDA. Provedení kontroly bude potvrzeno  zákazníkovi v Servisní knížce. Tím je splněna podmínka pravidelné roční kontroly a tím je umožněno prodloužení záruky o další rok, a to až do celkové doby trvání 5 let ode dne převzetí stroje zákazníkem. Prodloužená záruka je podmíněna používáním výhradně originálních náhradních dílů, spotřebního materiálu a provozních kapalin HONDA. Tyto roční prohlídky jsou hrazeny zákazníkem dle platného ceníku prací autorizovaného servisu HONDA, který prohlídku provádí.

Li-Ion baterie s dlouhou životností

Li-Ion baterie s dlouhou životností

Vzhledem k tomu, že je sekačka Míímo napájena poslední generací Lithium-iontových baterií (Li-Ion), neprodukuje sekačka žádné emise a díky elektronickému řízení je spotřeba energie mimořádně nízká. Provozní náklady za spotřebu elektrické energie se tak pohybují v řádech desítek až stovek korun za sezónu, v závislosti na modelu sekačky a velikosti či členitosti trávníku. Nízká úroveň samovybíjení a odolnost vůči nepravidelnosti úrovně nabíjení a vybíjení je životnost baterie mimořádně dlouhá. Při průměrném vegetativním období 6 měsíců v roce, velikosti travnaté plochy cca 1000 m2 je životnost baterie cca 4 sezóny. Samozřejmě životnost baterie je ovlivněna např. členitostí a složitostí zahrady, svažitostí terénu, nastavením časovače a klimatickými podmínkami provozu.

Nízká hlučnost pro noční klid

Nízká hlučnost pro noční klid

Díky elektropohonu z baterií Míímo provádí svoji činnost s minimální zvukovou kulisou. Pro práci v noci je navíc možnost zvolení „Tichého“ režimu práce, při kterém se snižují otáčky žacího nástroje a upravuje se automaticky rychlost jízdy. Budete sami překvapeni, jak je sekačka tichá i když spíte při otevřeném okně.

LED světlomety

LED světlomety

První reakce lidí při pohledu na sekačku se světlomety vyvolá otázku "...na co světla? V noci se přeci tráva neseká?". Ano, máte pravdu. Tyto světlomety také nejsou primárně určeny k sekání trávníku po tmě, i když by to díky výkonu LED světlometů šlo. Stejně tak jako světlomety na zahradních traktorech. Legislativní důvody z bezpečnostních důvodů nedovolují sekání trávy za zhoršených světelných podmínek, tedy po tmě. Dalším důvodem je produkovaná hlučnost. I když provoz AKU sekačky je z hlediska hlučnosti podstatně nižší než motorové, není provoz AKU sekačky úplně bezhlučný. Hluk rotační sekačky je z větší míry totiž produkován rotujícím žacím nožem. Hlučnost je ovšem nižší o míru hluku, který produkuje spalovací motor. Proč tedy na na traktoru a na sekačce světlomety?
Hlavně pro bezpečnější manipulaci při uskladnění stroje ve špatně osvětlených místech, jako je např. zahradní domek, garáž, kolna, sklep a pod. I když bude tento prostor opatřen osvětlením, při ostrém přechodu ze sluníčka do takového prostoru nemusí být prostor dostatečně osvětlen. Proč si tedy prostor neosvítit výkonnými světlomety a být si jist, že si neodřu nárazník na autě nebo nepřehlédnu případný drobný předmět ležící na zemi? 
Většina zmajitelů zahrad, chat a rodinných domů mají v garáži, či dílně pracovní stůl - ponk, regály na odložení různých předmětů atd. Pokud Vám  ze stolu upadne např. šroubovák a zakutálí se, světélka na sekačce, která stojí hned vedle, jako když najdete. Krásně si posvítíte na celou plochu podlahy i pod autem. Navíc světla na sekačce i dobře vypadají. Uznejte, že dávají sekačce nezaměnitelnou tvář.
Řetězová pila je svým způsoben nebezpečný stroj sám o sobě. A s řeznou rychlostí řetězu 20m/s si AKU pila EGO v ničem nezadá s motorovou pilou. Není nad to, přesně vidět na místo řezu. Vidíte bezpečně kam řežete a hlavně bezpečně.
Tak proč tedy na sekačce nabo na řetězové pile světla nemít?

PEAK POWER - technologie inteligentního napájení

PEAK POWER - technologie inteligentního napájení

Použití dvou a více baterií pro napájení akumulátorové techniky klade na baterie vysoké nároky a zvláště u energeticky náročných strojů jesou baterie pod mimořádnou zátěží. To vyžaduje způsob, jak optimalizovat odběr z jednotlivých baterií tak, aby nedocházelo k nerovnoměrnému nadměrnému zatěžování jen některých baterií na úkor ostatních. O to se stará řídící jednotka, která zcela automaticky zajišťuje vyvážený odběr a dávkování napájecího proudu v závislosti na aktuálním stavu každé z napájecích baterií. Během činnosti řídící jednotka vyhodnocuje aktuální stav každé z baterií a napájení stroje dávkuje tak, aby byly baterie zatěžovány rovnoměrně.
Stejně je tomu i při společném nabíjení více baterií v nabíjecím multiboxu, kde lze společně nabíjet až 6 baterií EGO současně. Řídící jednotka si každou baterii "přečte" a zhodnotí její aktuální stav nabití. Dle toho postupuje v postupném nabíjení baterií od té nejvíce vybité až do doby, kdy je úroveň nabití všech baterií srovnána a potom pokračuje v rovnoměrném nabíjení všech baterií do úplného nabití.

Videa

Příslušenství

EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap