Registrace stroje
Košík je prázdný

AKU nabíječka CCH0450E

-200 Kč

Pro nabíjení akumulátoru EGO Power+ 12V pro malé ruční nůžky CHT2001E je nutné používat inteligentní nabíječku EGO CBA0240. Pro optimální režim nabíjení je nabíječka opatřena řídící elektronikou, která nepřetržitě monitoruje aktuální stav baterie a dle toho přizpůsobuje režim nabíjení, dobu nabíjení a nabíjecí proud. Nabíjení je plně automatické.

Akční cena s DPH 790 Kč
Mám zájem

Popis produktu

Nabíječka CCH0450E - automatická nabíječka baterií EGO Power+ 12V je speciálně konstruována pro nabíjení baterií typu CBA0240 pro napájení malých ručních nůžek EGO CHT2001E. 
Nabíječka je opatřena ložem baterie tak, aby se baterie dostala do nabíječky pouze správným způsobem. Je opatřena řídící elektronikou, která naprosto samostatně vyhodnotí stav baterie a automaticky zvolí režim nabíjení, dobu nabíjení a nabíjecí proud. Stav baterie a aktuální stav nabití je indikován LED diodami na panelu. Nabíječka je tak plně automatická bez jakéhokoliv nutného zásahu ze strany uživatele. Od "0" do plného nabití baterie trvá této nabíječce 3,5 hodiny a plně nabitá baterie je schopna malé ruční nůžky napájet po dobu až 70 minut. 
Nabíječka je napájena ze standardní elektrické sítě 230V/50Hz a splňuje veškeré bezpečnostní požadavky, kladené na takovéto elektrozařízení a je určena především pro nabíjení baterií používaných v domácích podmínkách.

 

 

 

Technické parametry

  • Jmenovité napětí (V)
  • 12V
EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap