Registrace stroje
Košík je prázdný
Technologie EGO

Aktuální informace pro zákazníky a obchodní partnery ze dne 21.10.2020

Aktuální informace pro zákazníky a obchodní partnery firmy BG Technik cs, a.s., výhradního ZASTOUPENÍ akumulátorových strojů ego v ČR vzhledem k usnesení vlády ČR ze dne 21.10.2020 o přijetí krizového opatření:

  • Velkoobchod a zásobování dealerů zůstává ve standardním provozu, tzn. že objednávky na sortiment akumulátorové zahradní techniky EGO budou nadále standardně vyřizovány.

  • Maloobchod např. se zahradnickými potřebami, tj. i malou zahradní technikou či provozoven servisu výrobků a zařízení pro domácnost je umožněn a prodejny a servisy mohou být v provozu v návaznosti na výjimky vyhlášené dne 21.10.2020 vládou – viz. usnesení č.1079, bod I.1 (https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/Omezeni-obchodu-a-sluzeb-1079.pdf)

  • Žádáme zákazníky, aby při návštěvě maloobchodních prodejen striktně dodržovali předepsaná hygienická pravidla a bezpečnostní opatření.

  • Bez omezení je v provozu také náš E-SHOP, kde můžete objednávat z bezpečí domova s dodáním na výdejní místa. Při placení upřednostňujte bezhotovostní platby.

  • Pro jistotu doporučujeme před případnou návštěvou některé z prodejen, si telefonicky ověřit, zda je skutečně otevřena. Kontakty na jednotlivé prodejny pro případné zjištění aktuálních informací o jejich provozu naleznete v sekci Prodejní síť: https://www.egostroje.cz/prodejni-a-servisni-sit/

  • Předem děkujeme za dodržování hygienických a bezpečnostních opatření, odpovídajících aktuální situaci.

  • Děkujeme Vám za přízeň, přejeme všem pevné zdraví a věříme, že se zase vše brzy vrátí do normálního stavu.  
EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap