Registrace stroje
Košík je prázdný

Standardní nůž pro rider EGO Z6 ZT4200E - AB4200

Náhradní standardní sekací nůž 53cm pro zahradní rider EGO Z6 - ZT4200E. (tento typ nože je namontován jako standardní vybavení rideru).

Cena s DPH 990 Kč
Koupit

Popis produktu

Náhradní standardní sekací nůž 53cm pro zahradní rider EGO Z6 - ZT4200E. Tento nůž je namontován na stroji ve standardní výbavě. S tímto typem sekacích nožů lze zahradní rider EGO Z6 používat jak pro sekání s bočním výhozem, tak i pro mulčování a sekání se sběrem do sběrného boxu (nutno dokoupit jako příplatkové příslušenství).

Technické parametry

  • Záběr sečení (cm)
  • 53
EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap