Registrace stroje
Košík je prázdný

Sekací nůž typu "high-lift" pro rider EGO Z6 ZT4200E - AB4201

Náhradní sekací nůž 53cm typu "high-lift" pro zahradní rider EGO Z6 - ZT4200E. (zesílený efekt při sekání se sběrem trávy do sběrného boxu).

Cena s DPH 990 Kč
Mám zájem

Popis produktu

Náhradní sekací nůž 53cm typu "high-lift" pro zahradní rider EGO Z6 - ZT4200E je speciálně tvarovaný pro zvýšení efektu sekání a sběru trávy do sběrného boxu. Tyto nože doporučujeme použít v případě, že se rozhodnete dlouhodobě zahradní rider využívat pro sekání trávy se sběrem posekané trávy do sběrného boxu (nutno dokoupit jako příplatkové příslušenství). Nůž typu "high-lift" je opatřen na koncích výraznými lopatkami, které při rotaci nože vytváří v prostoru sekacího zařízení vzdušný vír, a proud vzduchu unáší travní stébla tubusem do sběrného boxu. Tento typ nožů disponuje větším odporem a je energeticky náročnější. To znamená, že s riderem, opatřeným těmito noži, posekáte na stejnou baterii menší travnatou plochu, než by tomu bylo se standardním typem sekacích nožů.

 

Technické parametry

  • Záběr sečení (cm)
  • 53
EGO vám přináší firma BG Technik

Firma BG Technik, zkušený dodavatel zahradní techniky, zástupce značek HONDA, HONDA MARINE a VARI, přivádí od roku 2020 na český trh novou značku - značku EGO. EGO patří do koncernu CHERVON a představuje ucelenou řadu akumulátorové zahradní techniky. EGO se vyznačuje velmi precizním designem, špičkovou technologií baterií a nabíjení a také řadou splňující nejnáročnější očekávání profesionálů, kteří potřebují denně ke své práci špičkové, praktické a efektivní stroje. BG Technik pro prodej a servis této techniky využívá své prodejní sítě, která pokrývá celou Českou republiku.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap